Vitajte!

Toto fórum slúži aliancii Aktiv (AKT) nachadzajúcej sa vo svete Epsilon slovenského ikariamu. Zaregistrujte sa zadarmo ihneď alebo sa prihláste.

*pre bezpečnosť nezadávajte heslo ani email ako v hre!
Vitajte!

Toto fórum slúži aliancii Aktiv (AKT) nachadzajúcej sa vo svete Epsilon slovenského ikariamu. Zaregistrujte sa zadarmo ihneď alebo sa prihláste.

*pre bezpečnosť nezadávajte heslo ani email ako v hre!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Názor na fórum

Goto down 
AutorSpráva
Kazar
 
 



Počet príspevkov : 12
Join date : 16.08.2014
Age : 28
Bydlisko : Slovenská 12, Bardejov

Názor na fórum Empty
OdoslaťPredmet: Názor na fórum   Názor na fórum I_icon12So 23 august 2014, 05:25

Tak čo, ako sa vám tu páči? Ešte to tu nie je dokončené, pracujem na designe, nech to aj pohľadné...

Píšte tu čo sa vám páči/nepáči, aký to na vás robí dojem. Osobitné návrhy môžete písať aj vo forme novej témy, nech to je priehľadnejšie Smile

A osobne môj názor?
Robil som to, lebo som chcel pre alianciu niečo spraviť. Či to bude užitočné, to neviem. Myslím, že sme leniví sem chodiť, veď sa nečudujem, je to práca navyše...ale kebyže sa to tu rozbehlo, môžeme z toho spraviť niečo, čo by nám ostatné aliancie mohli len závidieť. Bude sa tu dať pokecať nielen o hre. Mohla by to byť zábava, ale na to treba ľudí Smile
PS: pravidlá fóra som tu dal len tak, nech to vyzerá oficiálnejšie, nebudem tu predsa banovať spojencov Smile
Návrat hore Goto down
https://aktiv.slovakforum.net
 
Názor na fórum
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Fórum :: Návrhy-
Prejdi na: