Vitajte!

Toto fórum slúži aliancii Aktiv (AKT) nachadzajúcej sa vo svete Epsilon slovenského ikariamu. Zaregistrujte sa zadarmo ihneď alebo sa prihláste.

*pre bezpečnosť nezadávajte heslo ani email ako v hre!
Vitajte!

Toto fórum slúži aliancii Aktiv (AKT) nachadzajúcej sa vo svete Epsilon slovenského ikariamu. Zaregistrujte sa zadarmo ihneď alebo sa prihláste.

*pre bezpečnosť nezadávajte heslo ani email ako v hre!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Predstavte sa

Goto down 
AutorSpráva
Kazar
 
 



Počet príspevkov : 12
Join date : 16.08.2014
Age : 28
Bydlisko : Slovenská 12, Bardejov

Predstavte sa Empty
OdoslaťPredmet: Predstavte sa   Predstavte sa I_icon12Ne 31 august 2014, 19:27

Hojte...vytváram prvú diskusnú tému, akési INTRO, tak by bolo dobré, keby ste sa tu predstavili. Takže začnem.

Volám sa Igor, nedávno som dovŕšil vek 19 rokov a pochádzam z Bardejova, teda z východného Slovenska. Už o pár dní (bohužiaľ Sad ) sa chystám do Košíc študovať farmáciu, takže prevažne budem bývať tam. Ikariam som hrával pred pár rokmi, ale po dlhšej pauze som v ňom späť, tak snáď mi to vydrží čo najdlhšie. K mojim záľubam patrí hlavne priateľka, ktorej sa plne venujem a okrem toho to boli aj športy, dnes už ale pomenej. Plávanie a fitness. Tiež si rád idem z času na čas zabehať. A nesmiem zabudnúť na prírodu... Takže z mojej strany asi všetko, dávam priestor vám Smile
Návrat hore Goto down
https://aktiv.slovakforum.net
 
Predstavte sa
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Pokec :: Diskusia-
Prejdi na: