Vitajte!

Toto fórum slúži aliancii Aktiv (AKT) nachadzajúcej sa vo svete Epsilon slovenského ikariamu. Zaregistrujte sa zadarmo ihneď alebo sa prihláste.

*pre bezpečnosť nezadávajte heslo ani email ako v hre! 
DomovPortálHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Pravidlá fóra

Goto down 
AutorSpráva
Kazar
 
 


Počet príspevkov : 12
Join date : 16.08.2014
Age : 24
Bydlisko : Slovenská 12, Bardejov

Pravidlá fóra Empty
OdoslaťPredmet: Pravidlá fóra   Pravidlá fóra I_icon12So 16 august 2014, 13:28

Pravidlá fóra!


V podstate platia pravidlá ako na oficialnom fóre až na pár výnimiek.

Každý priestupok voči pravidlám fóra (teraz nesledujúcim pravidlám a samozrejme špeciálnym pravidlám pre niektoré subfóra) môže viesť k varovaniu. Administrátor má právo zablokovať účet (ban) na fóre, dokonca v hre a na IRC v extrémnych prípadoch.

1. Účty, varovania, bany

1.1 Každý užívateľ sa môže registrovať a využívať jeden účet. Viacnásobné registrovanie a využívanie týchto účtov povedie k ich zablokovaniu.  

1.2 Výmena účtov je zakázaná na celom fóre.  

1.3 Po obdržaní 3. varovania môže byť účet zablokovaný až na dobu 2 týždňov, v extrémnych prípadoch dlhšie. Obchádzanie banu registrovaním 2. účtu je zakázané. Ak užívateľ obdrží opäť zopár varovaní po odblokovaní účtu, účet môže dostať permanentný ban.  

1.4 V extrémnych prípadoch je možné, že užívateľ dostane ban bez predchádzajúceho varovania.  

1.5 Editovanie príspevku po varovaní (to znamená mazanie alebo editovanie) je proti pravidlám a môže viesť k zákazu prístupu na fórum.  

1.6 Falošná prezentácia za člena personálu (meno, avatar, podpis) vedie k varovaniu, alebo k zablokovaniu.  

1.7 V extrémnych prípadoch si tím vyhradzuje pravo zabanovat herný učet  

1.8 Jazyk fóra je Angličtina a Slovenčina.  

2. "Vzťahy" na fóre

2.1 Čítajte pravidlá sekcií, oznámenia, dôležité témy a snažte sa ich dodržiavať. Nachádzajú sa v nich bližšie informácie o prispievaní v danom fóre.  

2.2 Thready  

Vytváranie duplicitných threadov je zakázané. Každý užívateľ je pred pridaním príspevku povinný použiť funkciu hľadať a zistiť, či sa na fóre nevyskytuje príspevok s totožným obsahom.  

 • Zakladanie threadov k uzavretej téme (thread už bol zamknutý alebo presunutý do archívu)nie je povolené - ak sa chcete k uzavretej téme vyjadriť, spýtajte sa moderátora ktorý ma dané fórum na staroti na znovuotvorenie threadu.  
 • Každý thread musí mať riadny názov témy (teda nadpis) ktorý by vystihoval o čo sa v danom príspevku jedná. Snažte sa, aby meno vášho threadu vystihovalo váš problém, uľahčí to ostatným hráčom vyhľadávanie a tým pádom sa zníži množstvo duplicitných threadov.

2.3 Príspevky  

Posielanie príspevkov obsahujúcich pornografiu, politický extrémizmus, nemorálny a útočný materiál, ktorý môže porušovať platné zákony je zakázané.  


 • Reklama a odkazovanie na ďalšie hry, fóra, chaty a komerčné stránky je zakázané na celom fóre, vrátane PC fóra.  
 • Toto tiež zahŕňa posielanie súkromnej pošty, ktorá obsahuje reklamy, kluce, hacky, cracky alebo iné spamy. Takáto pošta sa bude považovať za porušovanie pravidiel.  
 • Posthunting = zbieranie príspevkov za účelom väčšej úrovne (a získania hviezdičiek) vedie k varovaniu, pripadne k priamemu banu.  
 • Doubleposting (2 príspevky za sebou) v čase keď je možné príspevok editovať tlačítkom EDIT je zakázané. Doubleposty budeme mazať alebo editovať.  
 • Prosíme užívateľov aby nereagovali na kritizovanie fóra žiadnymi prehnanými reakciami. Konštruktívna kritika je to, čo nás všetkých môže posunúť vpred a je to hlavne ohlas na fórum. Ak neviete reagovať na takýto príspevok slušne a s nadhľadom, počkajte na vyjadrenie vedenia fóra, nemusíte každému a za každú hneď vynadať.  
 • V príspevkoch je dovolené používanie slovenského, českého a anglického jazyka. Prosíme vás o snahu zachovania gramatických pravidiel, aspoň z časti. Používanie diakritiky nie je nutné.

2.4 Spam

Je zakázané posielať príspevky, ktorých obsah sa netýka témy threadu sú neželané a budú trestané varovaním, až banom. Výnimka platí pre Spamboard.  


 • Spammovanie so smajlíkmi a obrázkami nie je povolené z dôvodu spomaľovania serveru fóra.  
 • Všetky príspevky musia obsahovať minimálne 4 slová. Menej slov bude považované za spam a adekvátne trestaný. Každá forma skrátenia slov ako: ICU, BRB, LOL, ROFLMAO, bude považovaná za 1 slovo.  
 • Za spam považujeme aj zbytočné príspevky, napr. rovnakého významu ako predošlý príspevok, ďakovanie, odbočovanie od témy (off topic), citácie obrázkov.

2.5 Nadávky a cenzúra

Nadávky, v plnej či skrátenej forme, niesu povolené v žiadnej sekcii fóra a za žiadnych podmienok.  


 • Nevhodné vyjadrovanie sa voči ďalšiemu užívateľovi alebo personálu je trestané na celom fóre a bude trestané 7 dňovým až trvalým banom.  
 • Fórum tím má právo cenzurovať thread. Bude to vyznačené v príslušnom príspevku.

2.6 Podpis  

Obrázky v podpisoch nesmú presahovať nasledujúce rozmery: výška: 150 px šírka: 500 px veľkosť: 45 kb Jeden obrázok do podpisu.  


 • Podpis nesmie mať viac ako 3 riadky štandardného textu.Moderátori môžu kedykoľvek zmazať všetky podpisy ktoré nedodržujú hore uvedné pravidlá.  
 • Reklama v podpise a odkazovanie na ďalšie hry, fóra, chaty a komerčné stránky je zakázané.

2.7 Obrázky

Obrázok môže byť priložený, vložený v príspevku , ale nesmie presahovať rozmery: výška: 600 px šírka: 600 px veľkosť:: 100 kb každý  


 • V jednom príspevku môže byť maximálne 5 obrázkov. Moderátori môžu kedykoľvek mazať všetky obrázky, ktoré presahujú dané rozmery.  
 • K informovaniu užívateľov je niekedy potrebné, aby personál mal väčšie rozmery obrázkov alebo textu umiestneného v podpise.

 2.8 Bany a varovania  

Žiadost o zrušenie banu v hre sa nepíše do fóra. Kontaktujte Moderátora ktorý vám ban dal len cez PM/e-mail/IRC.  


 • Nie je povolené posielať príspevky za ľudí, ktorí dostali ban. Ak tak učiníte, znamená to varovanie pre vás. Jediná námietka môže byť znesená cez Goodbye thread (s predchádzajúcim súhlasom administrátora). Zdieľanie účtov, ktoré majú zakázaný prístup na fórum vedie k banu pre držiteľa účtu.  
 • Diskusie o banoch a varovaniach nie sú povolené vo verejnom fóre a povedú k ďalším banom a varovaniam. Prosím rozoberajte tieto otázky s Moderátorom alebo jeho nadriadeným na fóre.  
 • Ak si myslíte, že ste boli varovaný neprávom, najskôr napíšte Moderátorovi, ktorý vám varovanie dal. Prípadne potom môžete kontaktovať Administrátora fóra. Slovo Administrátora fóra je konečné. Dodržujte hierarchiu, lebo budete ignorovaný.

 3. Poznámky

Nasledujúce témy je možné prejednať s Administrátorom fóra:

- žiadosť o odbanovanie (cez hru alebo email)
- užívateľské označenie – zmena mena
- sťažnosti na Moderátorov (týkajúce sa moderátorov, prosím kontaktujte Administratóra

Personál si vyhradzuje právo zmeniť pravidlá kedykoľvek a akokoľvek to uzná za potrebné.


Využívanie tohto fóra je privilégium, nie právo. Administrátori si vyhradzujú právo robiť to, čo si myslia, že je najlepšie pre fórum, vrátane banu pre ľudí.ZHRNUTIE:
slušné chovanie a ohľaduplnosť je základ
fórum slúži len pre členov aliancie AKTIV a jej priateľov
(povolenie vstupu na fórum riešte s administrátorom tohoto fóra či vedením aliancie)

Ostatní užívatelia budú odstránení !!!


Ďakujem,
administrátor a vlastník tohoto fóra, Kazar.
Návrat hore Goto down
https://aktiv.slovakforum.net
 
Pravidlá fóra
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Fórum :: Pravidlá-
Prejdi na: